Yengeç Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Yengeç Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Yengeç Kadınının Özellikleri – Yengeç Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Yengeç kadını yumuşak mizaçlıdır ve bu özelliğiyle dikkatleri üzerine çekerler. Ev hayatına düşkündürler ve arada sırada maceraya atılmaktan çekinmezler. Romantizm e önem verirler. Duyguları ve sezgileri kuvvetli burçlardır. Açık açık söylenmese bile, ne olup bittiğini sezinleye bilirler. Ekonomik olarak güçlü olmak onların güvende olduğunu hissetmelerine imkan verdiği için, maddiyata düşkündürler.

 

Eleştiriye kapalı oldukları için, kendilerinin eleştirilmesinden nefret ederler. Gizemli olaylardan ve entelektüel bir sosyal hayata sahip olmaktan hoşlanırlar. Hayvanlar alemi ile araları çok iyidir ve genelde Yengeç kadınları hayvan beslemeyi veya hayvanlarla arkadaş olmayı severler.

 

Yengeç Burcu Kadınında Aşk – Yengeç Kadınında Aşk

Sevmek ve sevilmek isteyen, partnerine sadık kalan bir aşk anlayışları vardır. Ciddi beraberlikleri tercih ederler ve aşk çok önemlidir. Yengeç kadınını dünya da en çok mutlu eden konu: sevgilisinin Onu ”Sevdiğini” söylemesidir. Yengeç kadınını etkilemek istiyorsanız, çok uysal ve uyumlu olmanız gerekiyor. Yengeç kadını, korumacı hal ve hareketlerden çok hoşlanır. Yengeç kadınını koruyup – kollamanız Onun hoşuna gidecektir. İlişkinizde ciddi düşünmüyorsanız ve bu durumu yengeç kadınına hissettirirseniz, anında terk edilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ