Saç Modelleri ve Renkleri

Yeni Tarz Viyole Siyah Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Yeni Tarz Viyole Siyah Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Moda Olabilecek Saç Renklerinden Viyola Siyahı Saç Renklerini ve Viyole-Siyah Saç Rengi Boyasını Konumuzda Paylaşıyoruz.

Siyah saç rengi tonları, çoğu kadın için vazgeçilmez bazende en çok ana saç rengi olduğu için oldukça fazla olan bir saç rengidir. Fakat şunu belirtmek isteriz ki siyah saç renklerinin asla modası geçmez. Bazı kadınların ana saç rengi olarak, bazı kadınlarınsa siyah saç boyası ile sahip olduğu siyah saç rengi, harikulade modern ve havalı bir görüntü oluşturur.

Sarı saç rengi tonları veya kahverengi saçlarının tonlarının çok fazla olmasına rağmen siyah saç rengi tonları her zaman tek ton gibi kafalara takılır. Fakat siyah saç renginin kendi içerisinde değişik tonları elbette mevcuttur.

 

Yazımızda Neler Var?

Viyola-Siyah Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Viyole-siyah saç rengi tonları, siyah saça ait tonlardan yalnızca bir tanesidir. Saç Renginde farklılık yaratmak ve trend bir saç rengi ve modeli ile çıkmak istiyorsanız,  damga vuracak saç renklerinden moru saçlarınızda kullanmanın vakti gelmiştir.

Dün ve siyah saç kesim ve modelleri yerine ışıklandırılmış bir siyah saç rengi tonu elde etmek istiyorsanız viyole siyah saç rengi tonu kesinlikle size göredir. Bu saç rengi siyah saçların üzerlerin ede mor renk ışıltılara yer veriyor. Tüm kadın ten renklerine uygun olduğunu söyleyebiliriz. Düz saçlarına siyah renk istemeyen kadınlar için oldukça idealdir.

 

Özellikle mor renklerden korkmuyorsanız bu saç rengini denemek istiyorsanız. Bir denemenizde fayda var saçlarınız ay gibi parlayacaktır.

 

Viyola –Siyah Saç Rengi Boyasının Numarası Nedir?

Eğer saçlarımız kumral veyahut sarı saç renklerinden oluşuyorsa bu saç rengini sizin için yaptırmak çok basittir. Açık saç rengi tonlarına sahip saçlarda mor saç rengi ışıltıları, sizin zannettiğiniz den çok daha kendini belli edecektir. Koyu saç renklerine sahip saçlarda herhangi bir saç açıcı kullanmaksızın bir sonuç elde etmek son derece mümkün-atlıdır. Fakat mor saç rengi ışıltıları bende ay gibi parlasın istiyorsanız saçlarımızı açtırmadan sonraki safhada bu saç rengini yapmalısınız. Kozmetik marketlerde ve internette bulabileceğiniz viyole siyahı saç rengini, deneyiminiz varsa siz kendiniz evde veyahut bilmiyorsanız bir saç uzmanına veya kuaförlere boyatabilirsiniz.

 

Viyole Siyah Saç Rengi Boyası L’Oreal Paris Serisi 2.16 Numarası Ultra Siyah

Mor ve siyah karışımı bir renk olduğundan mütevellit mor ışıltılar oldukça güzel parlama yapacaktır. Galeride sizler için beğendiğiniz saç rengi modellerinden istediğinizi seçebilir ve kuaförünüze yaptırmak size kalmış.

 

Dalgalı saç modellerinde mor saç rengi ışıltıları çok daha net bir şekle geleceğinden diper saç modellerine göre çok daha harika ve havalı görünmeniz mümkündür.

Bu saç renginin en can alıcı özelliği ise uzun veya kısa saç kesimlerine de yakışmasıdır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ