Yeşil Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Yeşil Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Marjinallik eşittir Yeşil desek yeri var sanırım. Yeşil saç rengini savunacak hiç bir izahım yok, başlı başına bir delilik. Toplum veya cemiyet içinde çarmıha gerilmiş İsa gibi dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin rengi, Yeşil saç rengi.

Neon Yeşili saç rengi

Neon Yeşili saç rengi

Bu makalemizde yabancı kaynaklardan araştırdığımız Yeşil saç renginin değişik tonlarını ve Yeşil saç rengi boyasında idaalı olan firmalarıda konu edindik.

Kadınları seksi yapan saç renkleri

Kadınları seksi yapan saç renkleri

 

Yeşil saç renginin en güzel örneklerini, yeşil saç renginin en çılgın örneklerini bu yazımızla takip ediniz. Sizi adeta Yeşil saç rengine doyuracağız İnşaallah. Gözünüzde ve gönlünüzde yeşiller açtıracağız. Yeşil saç renklerine eğilim dünya çapında Yeşil alanların azalmasıylada ilgiliymiş.

 

Yani sosyal bir renk açığım yeşil. Toplum olarak yeşil olan doymamışlığımızın bir eseri, Yeşil saç renklerine olan ihtiyacımız veya eğilimimiz.

En seksi yeşil saç rengi

En seksi yeşil saç rengi

 

Yeşil saç renginin en değişik varyantlarını birlikte inceleyeceğiz. Petrol yeşili saç rengini, neon yeşili saç rengini, koyu yeşil saç rengini, açık yeşil saç rengini, parlak yeşil saç rengi gibi bir çok farklı yeşil tonunu resim galerimizde görebilirsiniz. Yeşil saç rengi bir yerde asiliği temsil ediyor, bir yerde doğayı temsil ediyor, bir yerde sonsuzluğu temsil ediyor bir yerde ise sadece farklılığı temsil ediyor.

En güzel yeşil saç rengi

En güzel yeşil saç rengi

 

Yeşil saç rengi ile Türkiyede sokaklarda gezmek ayrı bir cesaret işi. Modanın çok gelişmediği ülkemizde, değişik renkler ve akımlarda çok zor yaşam bulabiliyor. Ama görüyoruz ki, modanın ileri düzeyde olduğu ülkelerde demokrasi ve bilimde aynı derece yüksek oluyor. Mesela bu gün Fransanın ürettiği Renault motorlarını, Alman Mercedes bile kullanıyor.

 

Biliyorsunuz ki Fransa Modanın başkenti olarak bilinir. Hem modanın başkentisin hemde öyle bir elektrikli motor üretmişsin ki, bütün dünya satın alıyor. Neyse konumuza geri dönelim. Moda ve akımları, her anlamda bir ülkenin gelişmesi için çok önemlidir. Özgür düşüncenin yansımasıdır Moda.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ