Saç Modelleri ve Renkleri

Yeşim Ceren Bozoğlu Saç Modelleri

Yeşim Ceren Bozoğlu Saç Modelleri

Yeşim Ceren Bozoğlu Hakkında – Yeşim Ceren Bozoğlunu Biraz Tanıyalım – Yeşim Ceren Bozoğlu Kimdir

Ankara doğumludur ve Macaristan kökenlidir. Çocukluk yılları Şehri Diyar İstanbul da geçmiştir. 50 ye yakın Tv dizisinde rol almıştır. Çok çalışkan ve üretken bir Tiyatro sanatçısıdır.

9 Eylül Ünv. Güzel Sanatlar Fak. Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, sanat hayatına tiyatro ile başlamıştır. Okulundan mezun olduğu sene oynadığı tek kişilik “Kadınlar” adlı piyes ile Ayşegül Yüksel ve Cumhuriyet Gazetesi tarafından yılın genç kadın oyuncusu seçilmiştir. Devlet Tiyatrosu, Şehir Tiyatroları, Duru Tiyatro gibi özel topluluklarda görev alan sanatçı, yönetmenlik de yaptığı tiyatro piyeslerinin yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde de oynamaktadır. Birçok ünlü oyuncu ile, dizi ve filmlerde çalışmıştır. Aynı şekilde ünlü yönetmenlerle de çalışmıştır. Bir çok kısa filmde oynamıştır. Geniş Aile dizisinde ”Domuşuk Sevim” karakterini canlandırmıştır. Profesyonel olarak, öğrencilere Türkçe ve İngilizce oyunculuk koçluğu yapmaktadır. Oyunculuk eğitimleri vermektedir. Şarkıcı Mirkelam’ın Asuman Pansuman ve yine Şarkıcı Rober Hatemo’nun Doludizgin adlı kliplerinde de boy göstermiştir. 02.09.2007 yılında oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ile dünya evine girmiştir. 2010 senesinde eşinden ayrılmıştır. Oyunculuk hakkındaki tecrübelerini paylaştığı “Dersimiz Oyunculuk” isimli bir kitap kaleme almıştır. Dublaj sanatçısıdır ve Sesli Edebiyat çalışmalarına da katılmıştır.

Yeşim Ceren Bozoğlu Kişisel Bilgiler

Yeşim Ceren Bozoğlu doğum tarihi : 29.07.1974

Yeşim Ceren Bozoğlu yaş : 42

Yeşim Ceren Bozoğlu burcu : Aslan burcu ünlü bayanlar

Yeşim Ceren Bozoğlu nereli : Ankara

Yeşim Ceren Bozoğlu boyu : 1,62 cm

Yeşim Ceren Bozoğlu kilosu : 60 kg. Yeşim Hanım magazin programlarına genelde kilosu ile alakalı haberlerle çıkmaktadır. Daha doğrusu kilolarıyla alakalı sorunlar yaşamaktadır.

Yeşim Ceren Bozoğlu saç rengi : Siyah

Yeşim Ceren Bozoğlu göz rengi : Ela

Yeşim Ceren Bozoğlu Saç Modelleri Resim Galerisi – 2018 Yeşim Ceren Bozoğlu Saç Modelleri – Yeşim Ceren Bozoğlu Saç Rengi

Yeşim Ceren Bozoğlu Twitter İçin Tıklayınız !

Yeşim Ceren Bozoğlu İnstagram İçin Tıklayınız !

Yeşim Ceren Bozoğlu Facebook İçin Tıklayınız !

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ