Yıldız Tilbe Saç Modelleri ve Modası

Yıldız Tilbe Saç Modelleri ve Modası

Yıldız Tilbenin Hayatı – Yıldız Tilbe Biyografi

Sevgili okurlarımız bu makalemizde size, Yıldız Tilbe yi ve saç modellerini tanıtacağız. Yıldız Tilbe kişilik olarak açık sözlü bir bayandır. Davranışları gösterişten uzak ve samimidir. Şarkılarının ana teması genelde aşk dır. Türkiye de oldukça ciddi bir hayran kitlesi vardır. Özellikle son yıllarda bir çok müzisyenle birlik de Düet şarkılar icra etmiştir. Mesela ben bir moda yazarı olarak, Yıldız Tilbenin, Tuna Kiremitçi düeti ”Yine Sevebilirim” şarkısını durup durup dinliyorum.

 

İzmirin bir ilçesinin gece kondu mahallesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Yıldız Hanım ailenin en küçük 6. çocuğudur. Çok fakir bir hayat süren Yıldız Tilbe, parasızlıktan Orta okulu bırakmak zorunda kalmışdır. Evlendiğinde daha yaşı 18 bile değildir ve eşinden ayrıldıktan sonra, İzmirde gece kulüplerinde ve gazinolarda şarkı söylemeye başlar. Aslında kendileri bir Bülbül gibi çok küçük yaşlarda şarkı söylemeye başlamıştır. Sezen Aksu bir gece, Yıldızın çalıştığı pavyona gelir, Yıldız, Sezeni yakalar ve Onu ne kadar sevdiğini ve onunla çalışmak istediğini söyler. Hatta Yıldız Tilbe, Sezeni O kadar çok sever ki, kızının ismini bile Sezen koymuştur. Bu gelişmenin üzerine, sesini beğendiği Yıldıza Vokalistlik teklifi yapar Sezen ve Yıldız da kabul eder. Sonrasında İstanbula, Sezenin yanına taşınır Yıldız Tilbe. Adı Sezenin sevgilisi ile anılınca, Sezenin evinden ayrılmak zorunda kalır. Sezen Aksunun konserlerinde ve albümlerinde uzun bir zaman Vokallik yapmıştır. Sezenden ayrıldıktan sonra, İstanbulda değişik gece kulüplerinde ve gazinolarda sahne almıştır.

 

Cem Özer in sunduğu ”Laf Lafı Açıyor” Tv magazin programında Solistlik teklifi alan Yıldız bu işi sayesinde meşhur olur ve albüm tekliflerini almaya başlar. İlk klibi ”Delikanlım” şarkısı yayınlandığında yıllar 1994 ü göstermektedir. Bir çok ünlü şarkıcıya Hit olan şarkılar ve besteler vermiştir. Yine aynı şekilde bir çok ünlü şarkıcıya Vokalistlik yapmıştır. Evine Polis baskını yapılmasıyla, esrarla yakalanan Yıldız Tilbe, bağımlılıktan kurtulmak için hastanede bile yatmıştır. Bir çok Televizyon kanalında Müzik içerikli programlar icra etmiştir. En son olarak, 2017 senesi itibariyle, Acun Ilıcalının kanalı olan Tv8 de yayınlanan ”O Ses Türkiye” isimli müzik yarışmasında Jüri üyeliği yapmaktadır.

 

Yıldız Tilbe Kişisel Bilgiler

Yıldız Tilbenin doğum tarihi : 16.07.1966

Yıldız Tilbe nereli : İzmir doğumludur.

Yıldız Tilbenin yaşı : 51 yaşındadır.

Yıldız Tilbenin burcu : Yengeç burcu ünlü bayanlar.

Yıldız Tilbenin saç rengi : Kahverengi

Yıldız Tilbenin göz rengi : Kahverengi

Yıldız Tilbenin boyu : 1,64 cm

Yıldız Tilbenin kilosu : 58 kg

Yıldız Tilbenin sevgilisi : yok veya bilinmiyor.

Yıldız Tilbe evlimi : (e.1984 – 1989 Güngör Karahan )

Yıldız Tilbenin çocuğu : d. 1985 ”Sezen Burçin Karahan” isminde bir kız evladı vardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ