Yükşeliş Trendindeki 75 Havalı Kısa Saç Modelleri

Yükşeliş Trendindeki Kısa Saç Modellerinden 75 tane Sizler için Seçtiğimiz En Havalı Modelleri Siz Takipçilerimiz için Paylaşıyoruz. Kısa Saç Modellerini Beğenen Bir Kadın Olarak Hangisini Seçmeliyim Sorusunu Yanıtlamaya Çalışacağız.

Daha çok ünlülerin ve cesaretli kadınların kullandığı kısa saç modellerini yine ünlülerin kısa saç modelleri üzerinden sitemizde anlatacağız. Bu sene yükleliş trendine geçen ve kadınlar tarafından hızla kullanımı artan kısa saç modellerini gelin beraber inceleyelim.

 • 2018 Trendlerinden Romantik Bob Saç Modelleri; En son Oynadığı filmde (filmin adı: Texas) Nastassja Kinski karakteri ile beğenileri toplayan Miranda kerr yüz kısmını komple çevrelemiş dalgalı, küt saçları ile 2018 senesine uzanacak bir trende yelken açacağını nereden bilebilirdi. Küt kesim dalgalı saçları ile yeni bir trendin doğuşunu sahneledi aslında. Kısa bob ve büyük dalgaları saçları ile gerçekten çok sıcak ve romantik bir kadın.
 • Vetements Pixie 2018 Modası olabilecek kısa saç modelleri: 1930 lu yıllarda çok meşhur olan kısa saç modellerinden çanak kesimi Paris moda haftasında podyumlara damga vurdu ve tekrardan topraktan doğan bir kısa saç modeli oldu. Kase kesim kısa saç modelleri 2018 de kesin ve kesin trend olacak kısa saç modellerinden bizden söylemesi diyoruz.
 • Yeni Saç Stili Punk Kısa Saç Modeli Hakkında; Saç modelleri trendlerinde sınır tanımaz ve asi olan kızlar küt kısa stiller buluşunca ortaya harika bir balans çıkmakta. Ustura kesimi ile küt saç kısa modelleri kenarlı bir görüntü alıyor. 2018 de yine moda olacak punk hareketi kısa saçları galerimizde bulabilirsiniz.
 • 2018 Modası gerçek küt kısa saç modelleri; Rihanna bu sene biterken yine yapıyor yapacağını ve bizleri eskilerin gerçek küt kısa saç modası ile yeniden buluşturuyor. Çene hizasındaki ve yüzümüzü etraflıca çevreleyen kısa küt saç modeline gerçek küt deniyor. Küt saçlar her sene bir anda çıkıp yeni bir trend kısa saç modeli haline gelebiliyor. Artık buna şaşırmıyoruz. Gerçek küt saçlar çok minimalist ve sağlam yapıda bir hal göstererek şimdiden 2018 nin trend saç modelleri arasında yerini alacak gibi gözüküyor.

Birbirinden güzel 75 adet 2018 de moda olabilecek kısa saç modellerini genç kızlar için, orta yaş ve 40 yaş üstü kadınlar için ilgiyle derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Pelin dedi ki:

  Tam aradığım modeller elinize sağlık.

  1. Ahmethan dedi ki:

   Rica ederiz ne demek sizler için varız.

BİR YORUM YAZ