Ziynet Sali Saç Modelleri

Ziynet Sali Saç Modelleri

Ziynet Sali Hakkında – Ziynet Sali Biyografi – Ziynet Sali Kimdir ?

Müzisyen – Bestekar – Juri üyesi  – Solist

Kıbrısda dünyaya gözlerini açan Ziynet Sali, babasının memuruyeti sebebiyle İngiltereye göç ederler ve çocukluğunun ilk 6 yılını burada geçirir. 1981 senesinde ailesinin Kıbrıs a geri dönmesi ile okul hayatıda burada başlar. Lise eğitimini aldığı yıllarda KKTC Kültür Bakanlığı Türk Sanat Müziği Korosunun en genç solisti olur. Takip eden yıl TSM ve THM eğitimi alarak ”İstanbul Teknik Ünv. Konservatuar Bölümü”ne hazırlanır ve sınavı başarıyla geçer.

Konservatuar eğitimi devam ettiği yıllar sürecinde, piyano eşliğinde Latin ve İngilizce şarkılar söyleyerek ve bir çok eğlence yerinde, müzikhol yerinde sahne alarak kendini geliştirmiştir.

1999 senesinde Konservatuardan 4. lükle mezun olur ama ataması olmayınca Müzik öğretmenliği yapamaz. Bunun üzerine profesyonel müzik çalışmalarına devam eder.Türkçe, İngilizce ve Latince müzik repertuarını sürekli olarak geliştirmeye çalışmıştır.

2000 yılında ilk albümü olan ”Ba – Ba” piyasaya çıkar ve albüme ismini veren Ba Ba şarkısını Türkçe ve Yunanca yorumlar. Yunanca aksamı dikkatleri üzerine çeker. Bunun üzerine Yunanca dil eğitimini geliştirir ve Yunan kültürüne ait olan öğeleride Konserlerinde kullanmasıyla büyük ilgi görür.

Beyoğlu ”Zindan Bar” da 3 aylık bir Grek müzik denemesini başarıyla bitirdikten sonra ”Zorba” da 4 sene dolu dolu Yunanca ve Türkçe şarkıları seslendirir. 2000 civarında Türkçe ve 500 – 600 sularındaki Yunanca müzik repertuarıyla ciddi bir çalışmaya imza atmıştır. Yunan gazete, radyo ve televizyonlarının davetlisi olarak bir çok programa katılır. Selanik ve Atina da bir çok kez konserler vermiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan müzik yarışması ” Star Işığı X Factor” da: Ömer Karacan, Armağan Çağlayan, Emre Aydın ve Ziynet Sali juri üyeliği yapmışlardır.

Ziynet Sali, Amerikalı oyuncu, hayırsever, şarkıcı, moda tasarımcısı,  iş kadını, dansçı ve yapımcı Jenifer Lopez e benzerliği ile de çok konuşulmaktadır. Özellikle kalça ve göğüs bölgelerinin benzerliği sıkça magazin haberlerine konu olmaktadır.

Ziynet Sali Kişisel Bilgiler

Ziynet Sali doğum tarihi : 29.04.1975

Ziynet Sali yaş : 42

Ziynet Sali burcu : Boğa burcu ünlü bayanların saç modelleri.

Ziynet Sali nereli : Girne – KKTC

Ziynet Sali boy : 1,60 cm.

Ziynet Sali kilo : 56 kg.

Ziynet Sali saç rengi : Kumral

Ziynet Sali göz rengi : Kahverengi

Ziynet Sali sevgilisi : Serhat Kılıç – Hamit Altıntop – Anthony Marshall –  eski kaleci Tolga Temiz, 2018 tarihi itibariyle Ziynet Saliye evlenme teklifi etmiş ve 600.000 TL değerinde bir tek taş hediye ederek ”evet” cevabı almıştır. Ziynet Saliden tam 13 yaş küçük olan Tolga Temiz le çok yakın bir zamanda nikah masasına oturmaları beklenmektedir.

Ziynet Sali İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Ziynet Sali Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Ziynet Sali Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ