Zor Uğraş İsteyen En Güzel Saç Modelleri

Zor Uğraş İsteyen En Güzel Saç Modelleri

Zor saç modellerini işlerken, konumuza imkansız saç modellerini, fantastik saç modellerini, fantazi saç modellerini ele almadık. Sadece yapılması zor fakat uğraşıldığında yapılabilecek saç modelleriyle ilgilendik.

Yoksa aşırı zor veya sanat eseri niteliğinde ki saç modellerini işlemedik. Bu tür zor saç modelleri, genelde çok özel gün ve gecelerde tercih edilen veya uç kesimde ki Sosyete camiasının tercih ettiği saç modelleridir. Çünkü özel kesim isteyen ve sürekli kuaför gerektiren saç modelleridirler. Avam tabakada ki insanların ilgilenemeyeceği saç modelleridirler. Avam tabaka insanların bütçe ayıramayacağı saç modelleridirler, zor saç modelleri.

 

Bob zor saç modelleri, asimetrik kesim zor saç modelleri, zor gelin saçı modelleri, zor gelin başı modelleri, zor topuz saç modelleri, zor örgü topuz modelleri gibi bir birinden farklı bir çok zor modeli araştırdık ve siz değerli okuyucularımızla paylaştık. Konumuzu hazırlarken gördük ki, zor saç modellerini genelde Bayanlar daha çok kullanıyorlar. Buda demek oluyor ki, Bayanlar oldukça zor insanlar 🙂

 

Zor erkek saç modelleri, gece elbisesine yakışan zor saç modelleri, bob kesim zor saç modelleri, balık sırtı zor saç modelleri, kıvırcık zor saç modelleri, zor kısa saç modelleri gibi bir birinden farklı özellik gösteren ”meşakkatli saç modellerini” teker teker ele aldık. Zor saç modelleri, ülkemizde en çok kesimden dolayı değilde, örgü saçlarda ortaya çıkıyor. Kesimden kaynaklanan zor saç modellerini, genelde Avrupalı Bayanlar tercih ederken; ülkemizde zor saç modellerinin genelde örgü saçlarla yapıldıklarına şahit oluyoruz. Kesimden kaynaklanan zor saç modellerinde, Kuaförümüzün tecrübesi büyük önem taşımaktadır.

 

Dondurucu spreyler veya jole yardımıyla yapılan saç modelleri de zor saç modellerine katmak gerekiyor. Çünkü saçın sabitlenmesi maksadıyla dondurulması, ustalık gerektiren bir iştir. Dondurucu sprey kullanılarak yapılan zor saç modellerini genelde, Gelin saç modellerinde görebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ